Vittoria Home

  • 32 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Vittoria Home Napels appartement is in de wijk Plebiscito in Napels, op minder dan 300 meter van de Galleria Umberto I en op 2 km afstand van het Arturo Collana Stadion, dat voor sportliefhebbers wordt aanbevolen. Het appartement is gelegen op 10-minuten loopafstand van Napoli Montesanto treinstation en op een klein stukje lopen van City Sightseeing - Capolinea busstation.

De accommodatie biedt een zitruimte, evenals comfort zoals airconditioning. Vittoria Home appartementen hebben een bidet, een apart toilet en een douche voor uw comfort. Daarnaast vindt u er een haardroger en handdoeken.

Het appartement is voorzien van zelfvoorzienende faciliteiten, waaronder een keuken met een koffie/theezetapparaat, een koelkast en keukengerei.

Dit appartement is op 2,1 km van het Nationaal Museum van Capodimonte gelegen, terwijl de Chiesa di San Gregorio Armeno zich op maar 1 km verderop bevindt. Op 10-minuten loopafstand van Municipio metrostation is Vittoria Home appartement binnen handbereik van het Maschio Angioino. Het Nationaal Archeologisch Museum ligt op maar 1,1 km verderop.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Vittoria Home Napels
Casina 53
Mobiele prijsaanbieding

Casina 53

95 m van de accommodatie
USD 162 USD 146
per nacht
Home Sweet home
Mobiele prijsaanbieding

Home Sweet home

9.2
Schitterend 72 beoordelingen
107 m van de accommodatie
USD 115 USD 104
per nacht
The Nest Of Via Toledo
Mobiele prijsaanbieding

The Nest Of Via Toledo

9.0
Schitterend 37 beoordelingen
116 m van de accommodatie
USD 155 USD 140
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Internationale Luchthaven Napels
    8 km

    Treinstations

    Naples central train station
    2,8 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Keukengerei

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden

    In de kamers

    • Zithoek
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel

    In de badkamer

    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Vittoria Home appartement gelegen?
      Vittoria Home appartement is in de wijk Plebiscito in Napels gesitueerd, 2 km verwijderd van het Nationaal Museum van Capodimonte.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Vittoria Home appartement?
      Populaire attracties in de buurt van Vittoria Home appartement zijn onder andere het Nationaal Archeologisch Museum, dat zich op een loopafstand van 20 bevindt.
    • Hoeveel kost het om bij Vittoria Home appartement te verblijven?
      Een overnachting in Vittoria Home appartement kost €122.
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van dit appartement?
      Restaurants in de buurt van dit appartement zijn onder andere Trattoria Da Nennella en Gran Caffe Gambrinus restaurants, gelegen op ongeveer 6 minuten lopen.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Internationale Luchthaven Napels
    8 km

    Treinstations

    Naples central train station
    2,8 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Vittoria Home Napels

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten